Ülésezett a Zsinat Kommunikációs Bizottsága

2013. január 30., címkék: a fiú!, kommunikációs bizottság (zsinat), reformátusok lapja

Évi első ülését tartotta január 28-án a budapesti Zsinati Székházban az MRE Zsinatának Kommunikációs Bizottsága.

Ülésezett a Kommunikációs Bizottság

2011. április 12., címkék: egyszazalek, Egyszázalék, kommunikációs bizottság (zsinat), kálvincsillag, egyszázalék, confessio, pásztory ádám

A közegyházi egyszázalékos kampányról, és az egyházi médiumokkal kapcsolatos fejleményekről is tanácskozott szerdai ülésén a Zsinat Kommunikációs Bizottsága.